Nabízíme také hotová řešení, která upravíme na míru Vaším potřebám.

Pro řadu internetových řešení máme připraveno několik technologií, které využíváme a díky tymu nestavíme projekty zcela od nuly. To šetří čas a ve výsledku také finanční prostředky klienta.

Některé naše technologie nabízíme také jako samostatné produkty, která poskytujeme formou pronájmu individuálním potřebám našich klientů. Jednotlivé produkty vždy upravíme pro konkrétní potřeby.

  • CMS SmartRED
    Redakční systém SmartRED je základem všech námi realizovaných internetových prezentací. Poskytuje řadu editačních funkcí, správu fotogalerií, rozlišuje uživatelká oprávnění, pamatuje na SEO a pomáhá editorům ve správné tvorbě obsahu.
  • Plánovací kalendář WorkDays
    Potřebujete se svými kolegy sdílet přehledný kalendář? Zadávat úkoly, zapisovat stavy nebo blokovat termíny? To vše v prohlížeči nebo na mobilu, bez omezení počtu uživatelů a s velmi rychlým a snadným přihlašováním.
  • Dotazníky CheckForms
    Snadné sestavení dotazníků, registračních formulářů a zpracování výsledků. Budete vědět jaké bylo chování uživatele, kde dělal chyby a kam se vracel. Výsledky můžete snadno doplňovat a dále analyzovat. Vstupy jsou vždy pečlivě kontrolované a uživatel je v případě chyby upozorněn.

Mezi naše služby také patří vývoj on-line aplikací na zakázku.

Chcete si o možnostech naší spolupráce popovídat? Chcete se dozvědět, jak bychom společně mohli posunout Vaše podnikání na další stupeň?

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Nabídka služeb Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby? Potřebujete radu? Kontaktujte nás!

  +420 602 415 587
  info@it-products.cz